Chcę wymienić fabryczne opony Firestone Destination LE 2 w moim 2020 RTL-E tej jesieni. Czy ktoś założył zestaw Firestone Destination AT2? Widzę, że mają one indeks 104T zamiast 105H, ale zastanawiałem się, czy ktoś ich używał i jakie są jego przemyślenia? Kilka lat temu miałem zestaw oryginalnych Firestone Destination AT w moim starym F-150 i uwielbiałem je, chciałem spróbować tych, ale jestem ostrożny, ponieważ oceny nie spełniają specyfikacji. TIA
Właśnie wymieniłem moje OEM LE 2 w moim '19 BE przy przebiegu 36 tys. mil. Nie kieruję się 32-kami ani żadnym oficjalnym pomiarem. Po prostu patrzę na bieżnik i wyobrażam sobie koryta z wodą na moich lokalnych drogach lub przedzieranie się przez zimową pogodę. Bardziej ufam mojemu osądowi niż naszym wytycznym dotyczącym kontroli stanu PA. Uważałem, że moje LE 2 są wystarczające, a obecna cena jest nie do pobicia. Przeszedłem przez Tire Discounters i link na tej stronie internetowej. Zamówiłem je do najbliższego sklepu i zainstalowali je w cenie, którą uznałem za bardzo rozsądną. Nawiasem mówiąc, cena opon do sklepu była znacznie niższa niż do mojego domu, więc sprawdź to. Nawiasem mówiąc, personel sklepu był niezwykle pomocny i profesjonalny.
Naprawdę podobał mi się surowy wygląd AT, ale odłożyłem próżność na bok i wydałem różnicę w cenie na materiały do detailingu i niesamowity ochraniacz maski Honda OEM. To zabawne, że z wiekiem staję się bardziej praktyczny. O rany, staję się moim dziadkiem!
Mam nadzieję, że to pomoże w podjęciu decyzji. Po prostu doszedłem do punktu, w którym cierpiałem na paraliż analityczny i po prostu pociągnąłem za spust i wcale tego nie żałuję.
Powodzenia!