Graag gedaan. Ik heb net het hele vinyl interieur met 303 gedaan in het weekend. Het laat het zeker glanzen en er goed uitzien. Het werkt ook heel goed op de rubberen matten als je die hebt. Na het wassen zagen ze er altijd bekrast, dof en op sommige plaatsen verkleurd uit. Na een goede veeg met de 303 zien ze er weer als nieuw uit. Wees er wel van bewust dat ze na het gebruik van de 303 erg glad zijn. Wees voorzichtig als je erop stapt.
Ik heb de 303 ook gebruikt op alle zwarte delen aan de buitenkant: treeplanken (opnieuw, glad voor een paar dagen), spatlappen, bedrails, etc. Daarna heb ik het leer behandeld en alle hondenbedden op ons honden-dek gewassen.
BIGGUY ging wild en gebruikte ook de Mother's klei bar. We hadden een heleboel harsdruppels van bomen om mee te dealen op de motorkap en bovenkant van de cabine. Het kostte wat werk, maar we hebben ze eraf gekregen. Hij is nu een aanhanger van klei. Ik was vorig najaar bekeerd toen ik het voor het eerst gebruikte.
Onze truck werd dit weekend verwend.